Infuzja Tlenowa Seyo Dlaczego technologia jest wyjątkowa od innych na rynku?

Tlen to źródło życia i energii. 

Słabo natleniona skóra to kiepski materiał, gdyż nie jest w stanie wytwarzać wystarczającej ilości kolagenu, elastyny i melaniny.

Innowacyjną metodę opracowali specjaliści ze Szwajcarii i Niemiec. Polega ona na aplikacji aktywnych składników za pomocą hiperbarycznego tlenu podanego pod określonym ciśnieniem.

Dzięki połączeniu terapii tlenowej oraz serum- specjalistycznych preparatów, a przede wszystkim dzięki specjalnemu aplikatorowi kuracja metodą SEYO jest skuteczna, szybka i przede wszystkim bezpieczna.

Dlaczego technologia jest wyjątkowa od innych na rynku?

Wszystko dzięki specjalnej konstrukcji aplikatora:
To jedyna konstrukcja, która pozwala na wprowadzanie preparatów w aktualnym czasie aplikacji tlenem i preparatem jednocześnie, gdzie we wszystkich innych systemach najpierw się rozpyla preparat na skórę a następnie tlenem niejako wtłacza preparaty, co jest mało komfortowe dla Klienta i kosztogenne dla gabinetu.

Metoda Seyo jest zdecydowanie skuteczniejsza, ekonomiczniejsza, ponieważ zużycie preparatów jest o 5 razy mniejsze, co za tym idzie i koszty zabiegu powodują, że sam zabieg możemy Klientowi zaproponować w bardziej atrakcyjnej cenie.

Kolejną ważną kwestią jest głębokość oddziaływania i skuteczność. Te zalety ma specjalne wykorzystanie kwasu hialuronowego. Otóż, istotną rolę w ludzkiej skórze odgrywa kwas hialuronowy, składnik międzykomórkowej macierzy skóry właściwej. W młodej skórze jest go pod dostatkiem, co gwarantuje sprężystość i brak zmarszczek. Z wiekiem ilość kwasu maleje. Skóra się starzeje, traci zdolność wiązania wody i powstają zmarszczki.

Metoda SEYO wykorzystuje wyłącznie kwas o nanotechnologicznej masie cząsteczkowej. Gwarantuje to doskonalą rozpuszczalność kwasu w wodzie, a co za tym idzie możliwość oddziaływania w głębokich warstwach skóry.

System SEYO proponuje kilka rodzajów terapii celowych- ampułek Arivine:
Kilka słów o ampułkach….
Multi- i polimolekularne kwasy hialuronowe w transdermalnej substancji nośnej (z mocznikiem), wzbogacone o najwyższej jakości dodatki w celu aktywacji komórek.
Oprócz szerokiego i długotrwałego spektrum zastosowań, produkt ten dodatkowo aktywuje wzrost komórek, nadaje się więc szczególnie dla cery bardziej dojrzałej, wpływając w sposób wymierny i widoczny na jej wewnętrzną aktywność.

System zabiegowy obejmuje od 4 do 6 zabiegów w gabinecie w odstępach 7 dni. Oczywiście uzupełnieniem profesjonalnej kuracji jest pielęgnacja preparatami w domu. Taka kombinacja daje szybkie, spektakularne efekty.

Już dzisiaj napisz do nas i umów się na prezentację zabiegu w Twoim salonie

1 Comment

  1. Chirurgia plastyczna to przyszłość. Myślę, że popyt na tego typu usługi będzie w Polsce stale wzrastał. Przy okazji – świetny artykuł.