System zarządzania gabinetem i salonem BEAUTY

Moi Klienci oraz znajomi z branży doskonale wiedzą, że ja w swoim branżowym życiu spotkałem na swojej drodze zawodowej wielu szkoleniowców, trenerów, marketingowców i „sprzedawaczy” pseudo rozwiązań do marketingu i poprawy sprzedaży w obiektach Beauty.
Oczywiście jest ich wielu na rynku i są lepsi i gorsi. Mają ciekawe pomysły i rozwiązania. Niektórzy nawet bardzo poważnie podchodzą do swojego zadania i jestem w stanie ich polecić z pełną odpowiedzialnością jako specjalistów w swojej specjalizacji. Są też tacy, którzy bardzo szybko pokazali, że są teoretykami z kompletnie nie przygotowana ofertą dla inwestora i ich szkolenia, to swoiste „ble….ble….ble…” i po ich tzw. szkoleniach Klient wychodzi z jeszcze większym „bałaganem” w głowie oraz z brakiem jakichkolwiek konstruktywnych rozwiązań dla swojego biznesu. Taka teoria nie poparta żadnym doświadczeniem !!!
No cóż….każdy dokonuje wolnego wybory doradcy i ryzyko powodzenia lub tez niepowodzenia jego działań…..

Ostatnio na mojej drodze zawodowej pojawiła się zupełnie wyjątkowa osoba !!!
Agnieszka Lennan.
Miałem to szczęście i przyjemność poznać ją osobiście. Od razu zauważyliśmy, że nasze drogi zawodowe biegną w tym samym kierunku i w takim samym tempie. Szybko postanowiliśmy nawiązać współpracę i owocem było szkolenie w Warszawie, które odbyło się w miniony poniedziałek.
Osoby na tym szkoleniu mogły zapoznać się z konkretnymi rozwiązaniami mającymi na celu zwiększenie obrotów w salonie, pakietu szkoleń dla personelu mające na celu zwiększenie sprzedaży produktów i usług w salonie.
Wszystko potwierdziły gościnie zaproszone Klientki, które już wprowadziły pełny system zarządzania opracowany przez Agnieszkę i wskazywały zalety i zyski jakie płyną z tego systemu.
Miłą niespodzianką był Klient, który już drugi raz był na szkoleniu Agnieszki i również potwierdził to wszystkim szkolącym się, że to działa !!!!
Moim zdaniem, to jedyna taka oferta i propozycja kompletnych rozwiązań praktycznych ( od zarządzania personelem po gotowe wzorce reklamowe ) na rynku beauty w Polsce !!!
Wiedzą i doświadczeniem oraz gotowymi produktami do zarządzania Agnieszka nie ma sobie równych !!!
Żadna firma nie posiadała do tej pory gotowych rozwiązań do prowadzenia salonu od A do Z !!!
Jesteśmy PIERWSI i JEDYNI którzy oferujemy takie systemy dla każdego salonu !!!
To jest JEDYNA oferta, która zawiera pełną gwarancję sukcesu i odpowiedzialności naszej firmy !!!

Moja Osobista Gwarancja

Jestem na tyle przekonana o skuteczności mojego systemu, że jeśli z jakiegoś powodu zdecydujesz, że to szkolenie nie jest dla Ciebie lub z jakiegoś powodu będziesz chciał przerwać, będziesz mógł wypisać się z tego szkolenia.  

Agnieszka Lennan

Jeśli chciałbyś zwiększyć swoje obroty o 100%, mieć więcej klientów, wiedzieć jak postępować z pracownikami, mieć system, który jak automatyczny pilot kierowałby Twoim Salonem. 
Czy chciałbyś/aś dowiedzieć się jak to zrobić?

Wyłącznym reprezentantem Agnieszki Lennan w Polsce jest Robert Nobel (czyli ja :) )
Jeżeli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, to napisz do mnie: