Strefa Spa rozpoczęła współpracę z Hotelem Aurora Spa&Wellness w Międzyzdrojach

Z przyjemnością informujemy, że w sierpniu Hotel Aurora Spa & Wellness w Międzyzdrojach rozpoczął współpracę z firmą Strefa Spa, która odpowiedzialna była za
wsparcie i pomoc w procesie zmiany oferty hotelowego spa. Pełne doradztwo biznesowe zaowocowało wyborem najwyższej jakości produktów i usług na rynku Beauty. Zorganizowaliśmy pakiet szkoleń dla personelu z zakresu wykonywania specjalistycznych zabiegów oferowanych w hotelowym spa. W ofercie hotelowego Spa znalazła się pełna oferta zabiegowa oraz produktowa marki Dermaceutical. (www.dermaceutical.pl ) Oferta zabiegów na ciało została oparta na rewolucyjnej marce laboratoryjnych eco-produktów marki Eco Plant (www.ecoplant.pl )
Specjalnie dla Hotelu Aurora opracowana została linia zabiegowa o zmysłowych i wyjątkowych kompozycjach zapachowych. Brak emulgatorów, parafin czy parabenów w rytuałach stawia ofertę Aurory na pierwszym miejscu co do czystości produktów, na których wykonuje się zabiegi na ciało.

W ofercie również znalazły się ekskluzywne zabiegi marki Arivine, to szwajcarskie laboratorium stworzyło wyjątkowe preparaty oparte na polimolekularnych niskocząsteczkowych kwasach hialuronowych do zabiegów między innymi infuzji tlenowej, mezoterapii bezigłowej czy sonoforezy. Uzupełnieniem oferty są doskonałe dwufazowe maski z aktywatorami hialuronowymi.

Zapraszamy do hotelu Aurora