Rewolucyjny zabieg bezinwazyjny (bezigłowy) zastrzyk tlenu pod ciśnieniem

Specjalistyczny zabieg urządzeniem

Metoda ta, to bezinwazyjny (bezigłowy) zastrzyk tlenu pod ciśnieniem. Za pomocą aplikatora tlenu medycznego pod ciśnieniem oraz specjalnych preparatów Dermaceutical w głębokie warstwy skóry zostaje wprowadzona dawka tlenu wraz z substancjami aktywnymi. Skutkiem tego jest wyrównanie deficytu tlenu, substancji odżywczych i regenerujących a co za tym idzie – wraca młodość, jędrność i elastyczność Twojej skóry.

JEDYNE TAKIE URZĄDZENIE W POLSCE !!!


Eksperci stworzyli specjalne urządzenie, które pulsacyjnym zastrzykiem z czystego tlenu wstrzeliwuje w najgłębsze warstwy naskórka skoncentrowane składniki odżywcze, takie jak witaminy, czy ekstrakty roślinne (dobierane do typu skóry). Dzięki temu Twoja skóra może no nowo cieszyć się gładką skóra i świeżym wyglądem.

Tlen- eliksir życia, jest niezbędny dla wszystkich wyższych form życia, ponieważ tlen jest odpowiedzialny za dostarczenie w nasze komórki energii. Energia ta jest niezbędna do utrzymania czystości komórek oraz do wykonywania określonych zadań w organizmie.

WSKAZANIA

  • zmarszczki
  • utrata elastyczności skóry
  • przedwczesne starzenie się skóry
  • dysfunkcje pigmentu i plamy starcze

ZABIEGI

Jak to działa?
Impulsowe ciśnienie wtrysku tlenu oparte jest na najnowszej wiedzy medycznej i kosmetycznej, specjalizującej się w intensywnej pielęgnacji kosmetycznej. Wykorzystuje wiedzę z zakresu medycyny.

To wprowadzanie w głąb skóry aktywnych substancji. To zabieg pielęgnacyjny, w którego skład wchodzi: peeling twarzy, ampułka wprowadzona za pomocą tlenu, maska witaminowo – proteinowa oraz bar tlenowy. To bezpieczny oraz bezbolesny sposób, dzięki któremu skóra odzyskuje zdrowy wygląd, jest zregenerowana, dotleniona i bardziej napięta. W zależności od zastosowanego preparatu może być używany do: wypełniania zmarszczek, nawilżania, odmładzania, usuwania przebarwień, leczeniu trądziku, ujędrniania skóry.
Wszystkie zabiegi wykonujemy na medycznych dermokosmetykach DERMACEUTICAL [ http://dermaceutical.pl ]

Już dzisiaj umów się na prezentację tego rewolucyjnego zabiegu
Tel.: 601 581 531