PROMOCJA – RABAT 40% dla moich czytelników [ profesjonalistów ]

PROMOCJA – RABAT 40% dla moich czytelników [ profesjonalistów ]

Strefa-Spa

  22-23 lutego 2014 r. we Wrocławiu odbędzie się pierwsza edycja Ogólnopolskiego Kongresu Kosmetycznego „Beauty Project” – Jest to najważniejsze wydarzenie branży kosmetyki profesjonalnej na Dolnym Śląsku i dołożymy wszelkich starań, by stało się ono najważniejszym wydarzeniem w Polsce na którym odbędzie się premiera marek Varioderm / Simildiet / TheraSPA oraz pokaz najnowszej metody aplikacji w kosmetologii SeyoTDA.
WIELKA PROMOCJA – na hasło STREFA SPA każda osoba uzyska RABAT 40%
Zapisy można realizować tutaj beauty-project.pl/zapisy/


22 lutego we Wrocławiu zapraszamy na wykład :
11:15 – 12:15 Kryteria wyboru odpowiedniego wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego – na co zwrócić uwagę oraz co ma wpływ na efekt zabiegu i jego trwałość w czasie?” – wykład; Aneta Strzelczyk; specjalista ds. produktów anti-aging; Adoderm GmbH

Aneta Strzelczyk
specjalista d/s produktów anti-aging, zwłaszcza wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego niemieckiej firmy Adoderm GmbH. W ramach swojej aktywności prowadziła ponad 50 zagranicznych treningów i workshopów produktowych dla chirurgów plastycznych, dermatologów, kosmetologów oraz kosmetyczek – począwszy od Brazylii, poprzez Kuwejt, Rosję i Koreę Południową.
Regularnie uczestniczy w wydarzeniach branżowych oraz międzynarodowych kongresach medycyny estetycznej (jak np. IMCAS w Paryżu, AMWC Monako), zdobywając informacje o trendach w zabiegach i produktach, którą to wiedzą i obserwacjami chętnie dzieli się ze specjalistami medycznymi podczas seminariów.
 

Czy chcesz mieć bezkonkurencyjną ofertę zabiegów mezoterapii ?

Czy chcesz posiadać rewolucyjne zabiegi peelingów chemicznych ?

Czy chcesz być szybszym od konkurencji?

Czy chcesz zwiększyć liczbę stałych-zadowolonych klientów ?

Czy chcesz zwiększyć dochody w salonie ?

Jeżeli odpowiedziałaś choć na jedno pytanie TAK, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki Simildiet  podczas Ogólnopolskiego Kongresu Kosmetycznego „Beauty Project” we Wrocławiu


22 lutego we Wrocławiu zapraszamy na wykład:
SeyoTDA®przezskórna aplikacja bez igły

Seyo® TDA
pierwszy na świecie
opatentowany system, w którym wartościowe składniki, takie jak fitofarmaceutyki oraz kwas hialuronowy, wzbogacane wysoko stężonym tlenem, sterowane komputerowo – mogą być transportowane bez bólu w głębokie warstwy skóry.

TDAoznacza “ TransDermalna Aplikacja”. Do tego nowatorskiego systemu transportującego włączono substancje czynne i substancje aktywne, które dopiero umożliwiają przenikanie przez skórę.
Wynikiem jest widoczne i odczuwalne polepszenie wyglądu i stanu skóry.
SEYO® TDA jest również idealne w przypadku problemów skórnych, nadaje się znakomicie dla skóry uszkodzonej lub szczególnie wrażliwej i zapobiega oraz w sposób trwały naprawia proces tworzenia zmarszczek. Seyo® to milowy krok w kierunku doskonałości estetyczno- dermatologicznej  z optymalną regeneracją komórek.

Piękno, które „zachodzi za skórę”


                               Zapraszamy na premierę marki Thera SPA

Naszym marzeniem było stworzyć linię kosmetyków dla Klientów wymagających, świadomych i spragnionych nowości. Dziś wiemy, że udało nam się stworzyć „kosmetyczną wolność”.

Thera SPA daje wolność wyboru, uwalnia zmysły, czaruje zapachem i zachwyca efektem. Thera SPA przełamuje stereotypy, zrywa z nudą i otwiera nowe możliwości, jest zaproszeniem do przygody z kosmetyką.

                             Oto    Thera SPA     „Kosmetyczna Wolność”Krajowa premiera marki Thera SPA odbędzie się podczas Ogólnopolskiego Kongresu Kosmetycznego „Beauty Project”w Rzeszowie i we Wrocławiu

   Zapraszamy

 
 
Strefa_Spa