Nowości na rynku dermokosmetycznym

Dermaceutical – nowa marka dermo kosmetyków na polskim rynku 
                                           oparta w 100% na niemieckiej technologii

Dermaceutical posiada własne laboratorium w Aachen współpracujące z wieloma topowymi markami kosmetycznymi na świecie.  Długoletnia współpraca z firmami farmaceutycznymi i medycznymi zaowocowała rozszczepieniem kwasu hialuronowego oraz opracowaniem wielu systemów, które idealnie się sprawdzają w pielęgnacji, ochronie i regeneracji skóry. 
DLACZEGO DERMACEUTICAL ?


 •  Nasze preparaty nie zawierają emulgatorów, parabenów, konserwantów,              barwników
 •   Nasz kwas hialuronowy przedostaje się przez barierę skóry do skóry właściwej
 •   Posiadamy w preparatach najwyższe stężenia kwasu hialuronowego
 •   Podajemy wielkości atomowe cząsteczek kwasu hialuronowego
 •   Przejrzystość pod kątem technologii oraz receptur
 •   Opatentowane systemy chroniące skórę przed starzeniem
 •   100% technologii niemieckiej [ od badań po produkcję ]
Dermaceutical, to nowa alternatywa dermo kosmetyków dostępnych na naszym rynku.
Marka ta oparta jest na opatentowanym, potrójnie rozszczepionym kwasie hialuronowym.
Wysoka zawartość kwasu hialuronowego w liniach kosmetycznych:
AEONIS=2%
DERMA BEAUTY=2,5%
ESTHETIC EDITIONS=3%
gwarantuje spektakularne efekty dla najbardziej wymagających skór [nawet problematycznych]


MACRO Hyaluronan
MACRO Hyaluronan (Molekularna wielkość 1,5-2,0 mil.Dalton) dotychczas znana wielkość molekularna Hyaluronu łączy sie z górnymi partiami skóry. Magazynuje tam wilgoć i zapobiega małym wysuszeniom skóry na powierzchni. To połączenie zapobiega utracie wilgoci na powierzchni skóry i w jej górnych partiach.
Z otaczającego nas klimatu wilgoć zostaje w skórze magazynowana. Już minimalne dawki MACRO Hyaluronanu rozwijają w skórze zdolność do magazynowania w niej ogromnej ilości wilgoci i w ten sposób usuwają również drobne zmarszczki powstałe z powodu jej utraty. Pomiary laboratoryjne wykazały, że znikoma dawka MACRO Hylouronu 0,025 % powoduje wiązanie wilgoci w skórze przez wiele godzin i polepsza jej nawilżenie o 25-40%. W naszych preparatach dawka MACRO Hyaluronan jest wielokrotnie większa.


MEDIUM Hyaluronan
MEDIUM Hyaluronan (Molekularna wielkość 200 000 Da) jest głęboko wchłaniany przez skórę i tam rozwija fascynujące działanie. Wpływ promieni UV na skórę powoduje w połączeniu z tlenem powstawanie wolnych rodników szkodliwych dla skóry. HYALURONAN-medium podnosi w skórze produkcję enzymu (Katalase), który jest w stanie bio-chemicznej reakcji „zneutralizować” wolne rodniki rozkładając je w skórze na wodę i tlen. HYALURONAN-medium posiada również zdolności zapobiegania stanom zapalnym skóry. Strefa działania HYALURONAN-medium, to poszczególne warstwy epidermis.


MICRO Hyaluronan
MICRO Hyaluronan (Molekularna wielkość 8 – 20 000 Da) przedostaje się w bardzo głębokie partie skóry i pobudza jej komórki do produkcji peptydów sygnałowych. Peptydy te, przyspieszają i pomagają w odbudowie i powstawaniu nowych struktur skóry. Jednocześnie własna produkcja Hyaluronu w skórze zostaje zwiększona i pobudzona, co powoduje, że skóra staje się jędrniejsza i lepiej nawilżona. MICRO Hyaluronan ma również zadziwiająco mocny wpływ na hamowanie enzymu, który jest odpowiedzialny za uszkadzanie jak i niszczenie struktury skóry (Matrix-Metollo-Proteinasen). Cykl żywotności oraz aktywności kolagenu i elastyny w skórze zostaje przez to wydłużony, pozwalając na jej dłuższą odbudowę i żywotność. Testy laboratoryjne wykazały, że MICRO Hyaloronan jest fascynującym preparatem, który ma również wpływ na impulsy wzrostu dla górnych warstw skóry. MICRO Hyaluronan pobudza również system ochronny skóry przed wpływami termicznymi z zewnątrz i system immunologiczny skóry oraz podnosi zdolność skóry do obrony przed czynnikami zewnętrznymi.
Jako jedyna marka pozbawiona jest wszelkich konserwantów [ zastąpiono je systemem DMS, który do złudzenia przypomina ludzkie sebum i gwarantuje 100% akceptowalność przez naszą skórę], parabenów, emulgatorów, substancji barwiących i zapachowych.
Preparaty Dermaceutical zawierają opatentowane systemy takie jak:
 • [3 fachHYALURONAN]  potrójnie rozszczepiony kwas hialuronowy pozwalający  pielęgnować skórę w 3 głębokościach
 • LIA C6 Licht Induzierte hautAlterung, Preparaty z LIA C6 są w stanie zapobiec starzeniu się skóry przez UV (ponad 90%). Skóra jest chroniona w ten sposób już od momentu zastosowania LIA C6.
 • VMPG Complex Vitamin Minerals Peptyde Globulin, genialna kombinacja witamin, minerałów 19 aktywnych aminokwasów, pozwalająca na odbudowę i regenerację podstawowych komórek skóry.
 • DMS Derma – Membran – Struktur, laboratoryjnie uzyskana substancja łudząco przypominająca ludzkie sebum. Skóra przyjmuje i akceptuje jak „swoje”
 • Collagenbooster – (system wypełniaczy kolagenowych) ma wpływ na syntezę kolagenu w skórze, stymuluje i reguluje jego produkcję po 6 miesiącach stosowania zmniejsza głębokość zmarszczek o 60%
 • CAS – Collagen – Aufbau – System, rewolucyjna kombinacja preparatów zawierający miedzy innymi  MATRYXIL wysoko dozowana wit.C, Prolin i Lisin. System ten odbudowuje i pozwala na przyspieszenie produkcji własnego kolagenu w organizmie.
Marka proponuje kuracje kosmetyczne i terapie z pogranicza medycyny estetycznej ukierunkowane na rozwiązywanie problemów skóry między innymi:
 •   NAWILŻAJĄCA
 •   DLA SKÓR PROBLEMATYCZNYCH, TRĄDZIKOWYCH, ACNE
 •   PRZECIWZMARSZCZKOWA, NA ZMARSZCZKI MIMICZNE
 •   ODBUDOWUJĄCA KOLAGEN I ELASTYNĘ
 •   ROZJAŚNIAJĄCA PRZEBARWIENIA
 •   KAWIOROWA
 •   NA GĘSTOŚĆ SKÓRY