Nadchodzi rewolucja w walce ze zmarszczkami


Pielęgnacja sięgająca wnętrza skóry

Nadchodzi rewolucja w walce ze zmarszczkami i innymi problemami skóry. Rewolucja nieinwazyjna. To technologia SEYO. Zainteresuje każdego, kto ma cerę niedotlenioną, szarą, zmęczoną, różne rodzaje trądziku, przebarwienia, pierwsze oznaki starzenia.  Metodzie ulegną nawet pacjenci skłonni zabiegom iniekcyjnym. 

Okazuje się, że aktywne serum można dostarczać skórze nieinwazyjnie. Wszystko za sprawą tlenu i wyjątkowego aplikatora.

Tlen to źródło życia i energii. Słabo natleniona skóra to kiepski materiał, gdyż nie jest w stanie wytwarzać wystarczającej ilości kolagenu, elastyny i melaniny.
Innowacyjną metodę opracowali specjaliści ze Szwajcarii i Niemiec. Polega ona na aplikacji aktywnych składników za pomocą hiperbarycznego tlenu podanego pod określonym ciśnieniem.

Dzięki połączeniu terapii tlenowej oraz specjalistycznych preparatów, a przede wszystkim dzięki specjalnemu aplikatorowi ze srebrną końcówką kuracja metodą SEYO jest skuteczna, szybka i przede wszystkim bezpieczna.

Antybakteryjne oddziaływanie srebra znane jest od wieków. Właściwości oczyszczające  były wykorzystywane w wielu zastosowaniach leczniczych. Srebro w metodzie SEYO działa więc jak neutralizator, który oczyszcza i dezynfekuje urządzenie.

Ważną kwestią jest głębokość oddziaływania i skuteczność. Te zalety ma specjalne wykorzystanie kwasu hialuronowego. Otóż, istotną rolę w ludzkiej skórze odgrywa kwas hialuronowy, składnik międzykomórkowej macierzy skóry właściwej. W młodej skórze jest go pod dostatkiem, co gwarantuje sprężystość i brak zmarszczek. Z wiekiem ilość kwasu maleje. Skóra się starzeje, traci zdolność wiązania wody i powstają zmarszczki.

Metoda SEYO wykorzystuje wyłącznie kwas o nanotechnologicznej masie cząsteczkowej. Gwarantuje to rewelacyjne możliwości penetracji w głąb skóry, gdzie doskonale ją chroni i nawilża.
System SEYO proponuje pięć rodzajów terapii celowanych – Transcutin:

  • przeciwzmarszczkową,
  • odbudowującą strukturę skóry,
  • przeciwtrądzikową,
  • na przebarwienia
  • na cerę naczynkową
System zabiegowy obejmuje od 4 do 6 zabiegów w gabinecie w odstępach 7 dni. Oczywiście uzupełnieniem profesjonalnej kuracji jest pielęgnacja w domu. Taka kombinacja daje szybkie, spektakularne efekty.

Opinie użytkowników systemu Seyo:

„Urządzenie za pomocą którego można wykonać wiele zabiegów w bezbolesny sposób. Efekt widoczny jest niemal natychmiastowo, co pozwala zaspokoić potrzeby najbardziej wymagającej klientki. Łatwość obsługi urządzenia, sprawia, że zabiegi wykonywane są sprawnie i wygodnie”.
                                                                                ̴ Kinga Klimek HOTEL KLIMEK SPA

„Nasze Klientki są zachwycone efektami! One i ich skóra pokochały Seyo! Unikalna technologia Seyo zapewnia odpowiednio sprężony tlen, dzięki czemu składniki aktywne wnikają głębiej niż w innych urządzeniach tego typu.”
                                                                        ~Anna Zagórna Salon Ann Vinci Wrocław

„Rewelacyjne efekty widoczne już o pierwszym zabiegu, które utrzymują się o wiele dłużej niż po podobnych zabiegach dostępnych na rynku. Moim zdaniem najlepsze tego typu rozwiązanie na rynku za atrakcyjną cenę.”
                                                       ~ Małgorzata Czarnota AMBASADA URODY Kalisz

Dystrybutor
Strefa Spa