Kurs Rytuału kokosowego

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów Strefa SPA wprowadza do swojej oferty kursy masażu.
Rozpoczeliśmy współpracę z liderami tej branży.

Jeżeli chcesz uatrakcyjnić ofertę swojego SPA, salonu masażu lub podnieść swoje kwalifikacje, to ta oferta jest skierowana właśnie do Państwa.

Jedyny i autorski rytuał oparty na samodzielnie wykonanym w obecności klienta peelingu bazującego na czystym oleju kokosowym. Wykładowca podaje różne techniki i możliwości wykonania kilku peelingów w zależności od preferencji klienta. Następnie wykonywany jest ceremoniał przygotowania oleju do masażu, ponieważ olej kokosowy w naturalnej formie występuje w postaci stałej (temp topnienia oleju 25-27 st Celsjusza). Powoduje to, że cała forma i ceremonia staje się jeszcze bardziej efektowna i atrakcyjna. Sam rytuał, to połączenie technik manualnych oraz z użyciem misek kokosowych, które są kolejnym efektownym narzędziem pracy podczas masażu. Sam masaż jest niezwykle relaksujący oraz miły i przyjemny. Inspiracje czerpane były z technik rytuałów tropikalnych wysp oraz znanych i bardzo atrakcyjnych już na naszym rynku masażów polinezyjskich.

        
          Rytuał kokosowy z miskami kokosowymi – rytuał dzieli się na dwie części:  peeling całego ciała oraz masaż.
  • Całość rozpoczyna się od peelingu ciała sporządzonego na bazie oleju kokosowego, cukru trzcinowego oraz z dodatkiem naturalnych wiórków kokosowych. Takie połączenie  powodują delikatne, przyjemne ale bardzo skuteczne usuwanie martwego i zrogowowaciałego naskórka z powierzchni ciała. Czyni to skórę jedwabista gładką i delikatną. Tak przygotowane ciało idealnie nadaje się do relaksującego masażu.
  • Masaż  odbywa się  na bazie ciepłego oleju kokosowego pozyskiwanego z miąższu kokosa. Powolny i rytmiczny masaż łączący w sobie techniki polinezyjskie, wschodnie i głęboko relaksacyjne doskonale wpływa na rozluźnienie wszystkich napięć, daje uczucie odprężenia i relaksu, a olej kokosowy czyni skórę nawilżoną i potęguje działanie wygładzające. 1,5 h w ciszy klimacie spokoju pozwoli zapomnieć o troskach, problemach, a aromat kokosa zawsze będzie przywoływał kojące chwile spędzone w Państwa ośrodku Spa.

Opis rytuału jest opisana na naszej stronie internetowej

http://strefa-spa.pl/index.php?id=kursymasazustrefaspa

Zainteresowane gabinety oraz osoby proszę o kontakt
info@strefa-spa.pl