Jak pielęgnować rzęsy naturalne

Stylizacja rzęs stała się ostatnio usługą bardzo popularną .Jest dostępna w licznych studiach urody ,które oferują produkty różnych marek. Wybór mamy ogromny.
Jest kilka zasad, o których trzeba pamiętać, żeby cieszyć się pięknymi rzęsami jak najdłużej.
Metoda klejenia rzęs 1:1 daje gwarancję bezpieczeństwa dla rzęs naturalnych, oczywiście jeśli jest wykonana prawidłowo przez profesjonalną stylistkę.

Istotne jest przestrzeganie zasad dotyczących pielęgnacji domowej.
Przez pierwszą dobę  po zabiegu klej nie jest odporny na działanie wody i pary wodnej. Lepiej więc wizytę na basenie, w saunie czy nawet gorącą kąpiel przełożyć na inny dzień.
Trwałość wiązania klejowego mogą naruszyć preparaty zawierające tłuste formuły. Do demakijażu należy używać specjalnych preparatów oferowanych przez stylistki rzęs lub płynu micelarnego. Kosmetyki kolorowe również muszą być beztłuszczowe. Większość tuszów do rzęs dostępnych na rynku ma w swoim składzie olejki. Bezpieczne są tylko takie, które są przeznaczone do rzęs doklejanych.
Przedłużone i zagęszczone rzęsy podkreślają oko i zmieniają spojrzenie. Większość kobiet , która zdecydowała się na stylizację rzęs nie wyobraża sobie życia bez nich, ale ma obawy o rzęsy naturalne.
W trosce o rzęsy naturalne zostały stworzone odżywki peptydowe . Preparaty te odżywiają włosy od wewnątrz i stymulują ich wzrost. Nawet słabe i cienkie rzęsy stają się mocniejsze , grubsze i dłuższe. Mocne, zdrowe rzęsy naturalne stanowią znakomitą bazę dla zabiegów stylizacji oka.
Odżywki peptydowe mają zwykle żelową, beztłuszczową postać i z powodzeniem mogą być stosowane z przedłużanymi rzęsami.
Zagęszczone i przedłużone rzęsy są spełnieniem marzenia wielu kobiet . Możemy się cieszyć pięknie oprawionym spojrzeniem w każdych warunkach.
Testowane na moich klientkach:

Innowacyjny preparat na porost włosów brwi i rzęs.
Perfect Lashes firmy Dermaceutical.
Preparat zawiera kompleksowy zestaw składników gwarantujący olśniewający efekt. Dwa wyselekcjonowane peptydy odpowiedzialne za dobrą kondycję włosów, kwas hialuronowy, kompleks witamin i minerałów, aminokwasy i wyciągi roślinne wzmacniają  i odżywiają mieszki włosowe i stymulują wzrost dłuższych, grubszych , ciemniejszych i gęstszych brwi i rzęs.
DOZOWANIE I UZYWANIE PERFEKT LASHES
PERFEKT LASHES – co najmniej jeden raz dziennie smarować aplikatorem na skórę dolnej i górnej powieki w okolicach rzęs (bardzo ważne jest żeby aplikować preparat na skórę a nie na rzęsy !!!)
Zabieg jest efektywniejszy, gdy robi sie to wieczorem po zmyciu makijażu oczu i oczyszczeniu skóry rano przed pomalowaniem rzęs tuszem !!!
Stosować w razie potrzeby również na włosy brwi nakładając preparat aplikatorem na oczyszczoną skórę w okolicach brwi. 
Autorka
Anna Dębniewska
Stylistka rzęs
Właścicielka Studia Urody laLunia